Svarīga informācija

19.12.2017 Sākot ar 2017.gada 20.decembri reisā Liepāja-Kuldīga-Rīga plkst.6:15 no Liepājas AO mainās autobusa kursēšanas laiki posmā Liepāja – Aizpute – Kuldīga.

08.12.2017 Sakarā ar Ziemassvētku un Jaunā gada svētku brīvdienām maršrutu Rīga – Bauska un Rīga – Kalnciems autobusi 25., 26.decembrī un 1.janvārī kursēs kā sestdienās, svētdienās. Atsevišķos maršrutos laikā no š.g. 23.decembra līdz 2.janvārim paredzētas izmaiņas. Aicinām pasažierus pirms brauciena pārliecināties par autobusu kustības laikiem http://www.1188.lv/satiksme/starppilsetu-autobusi (skatīt konkrētu datumu) un http://www.autoosta.lv

***

Aicinām pasažierus pirms brauciena pārliecināties par autobusu kustības laikiem: http://www.1188.lv/satiksme/starppilsetu-autobusi un http://www.autoosta.lv

***

Informācija par pieturu Jēkabpilī

Visos maršrutos, kas iebrauc Rīgā vai izbrauc no Rīgas pa Jūrmalas šoseju (Liepāja, Saldus, Kuldīga, Ventspils, Talsi) noteikta papildus pietura pasažieru uzņemšanai/izlaišanai "Zolitūdes iela".

Maršrutos Rīga - Gulbene - Balvi, Rīga - Viļaka - Žiguri, Rīga - Viļaka - Baltinava visos reisos un abos virzienos Gulbenes pilsētā noteiktas papildus pieturas pasažieru uzņemšanai/izlaišanai “Gauja”, "Viesnīca" (O.Kalpaka iela) un "SuperNetto" (Blaumaņa iela).